Integracja z WooCommerce

Integracja powiadomień Trustisto z platformą WooCommerce na Wordpresie jest bardzo prosta i wymaga jedynie instalacji odpowiedniej wtyczki.

Krok 1 - Pobierz wtyczkę

W panelu Trustisto, na karcie strony którą stworzyłeś, powinna pojawić się pozycja Pobierz konfigurację. Jeśli takowej nie ma upewnij się, że jako Integracja wybrałeś WooCommerce.

Po kliknięciu we wskazany link, na Twój komputer pobierze się wtyczka Trustisto o nazwie trustisto-latest.zip

Krok 2 - Wgraj wtyczkę

Logujemy się do panelu Wordpressa (WooCommerce) i przechodzimy do sekcji Plugins > Add New.

Na samej górze klikamy Upload plugin.

Następnie wybieramy ściągnięty wcześniej plik trustisto-latest.zip za pomocą przycisku Choose file [1] i klikamy Install Now [2].

Powinien ukazać nam się ekran instalacji wtyczki. Na koniec wystarczy ją aktywować przyciskiem Activate Plugin.

Krok 3 - Konfiguracja

Ostatni krok to konfiguracja wtyczki, wchodzimy w ustawienia [1] wprowadzamy swój kod strony (z ang. Website Code) [2] i klikamy Save [3].

Gdzie znaleźć kod witryny?

Zobacz jak znaleźć Twój kod witryny. Przeczytaj ten artykuł.

Gratulacje!

Twoja strona została zintegrowana z Trustisto.

Kiedy zobaczę pierwsze powiadomienie?

Pierwsze powiadomienie o zakupie pojawi się po złożeniu kolejnego zamówienia w Twoim sklepie. Historyczne zamówienia (sprzed integracji) nie są wspierane. Powiadomienia o ilości osób oglądających dany produkt wyświetlają się od razu, pod warunkiem, że na stronie są minimum 2 osoby (standardowa konfiguracja).

Nadal nie widzę powiadomień!

Jeśli nie widzisz powiadomień, a w Twoim sklepie złożono nowe zamówienia, to sprawdź ten artykuł. Najwyraźniej jest błąd w konfiguracji lub instalacji Twojej strony.

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami