Integracja z Magento 1

Wspierane wersje Magento

Wtyczka do Magento 1.x została przetestowana na Magento wersji 1.9

Koniec wsparcia Magento 1.x

Rozwój platformy Magento 1.x zatrzymuje się z dniem 30 czerwca 2020. Plugin Magento 1.x do Trustisto również nie będzie rozwijany. Prosimy o przejście na nowszą wersję Magento 2.

Pobrany zostanie plik Trustisto-1.0.0.tgz

Krok 2 - Magento Connect

Należy zalogować się do Magento Connect w swoim sklepie. Wchodzimy w System > Magento Connect > Magento Connect Manager.

Jeśli system poprosi o zalogowanie, należy zalogować się tym samym loginem i hasłem, którym logujemy się do panelu Magento.

Następie w sekcji Direct package file upload klikamy Choose file [1] i wybieramy ściągnięty przed momentem plik Trustisto-1.0.0.tgz. Klikamy następnie na Upload [2].

Po chwili powinniśmy dostać informację, że wtyczka została zainstalowana.

Wracamy do głównego panelu administracyjnego klikając Return to Admin u góry ekranu.

Krok 3 - Aktywacja wtyczki

Ostatni krok to aktywacja wgranej wtyczki. W tym celu wchodzimy do jej ustawień wybierając z menu System > Configuration.

A następnie z bocznego menu Trustisto

Aktywujemy wtyczkę wybierając w opcji Aktywuj rozszerzenie [1] na Yes, wprowadzamy Kod strony [2] pobrany z panelu, oraz klikamy Save Config [3].

Kod strony można pobrać z tego miejsca w panelu Trustisto:

Gotowe!

Trustisto już działa na Twojej stronie, gratulacje!

Kiedy zobaczę pierwsze powiadomienie?

Pierwsze powiadomienie o zakupie pojawi się po złożeniu kolejnego zamówienia w Twoim sklepie. Historyczne zamówienia (sprzed integracji) nie są wspierane. Powiadomienia o ilości osób oglądających dany produkt wyświetlają się od razu, pod warunkiem, że na stronie są minimum 2 osoby (standardowa konfiguracja).

Nadal nie widzę powiadomień!

Jeśli nie widzisz powiadomień, a w Twoim sklepie złożono nowe zamówienia, to sprawdź  ten artykuł. Najwyraźniej jest błąd w konfiguracji lub instalacji Twojej strony.

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami