Czemu nie widzę powiadomień?

Wyświetlenie powiadomienia zależy od kilku czynników. Jeśli uważasz, że w danym miejscu Twojego sklepu powiadomienie powinno się wyświetlać, sprawdź poniższa listę.

1. Opłacona subskrypcja / Wersja demo

Upewnij się, czy opłata za kolejny miesiąc subskrypcji została uiszczona lub czy Twój okres testowy (demo) się nie zakończył. Spróbuj się zalogować do Panelu Trustisto. Jeśli po zalogowaniu widzisz panel ze swoimi stronami, to wszystko w porządku. Jeśli widzisz cennik i prośbę o opłatę, to znaczy, że Twoje konto zostało zablokowane do czasu opłacenia subskrypcji.

2. Kod poprawnie zainstalowany

Aby powiadomienia wyświetlały się w Twoim sklepie, wymagana jest poprawna integracja w sklepie. W zależności od platformy integracja może przebiegać w różny sposób.


Sprawdź jak zainstalować kody na wybranej platformie.

3. Odpowiednia strona

Nie na każdej stronie Twojego sklepu wyświetlają się powiadomienia. Najczęściej powiadomienia pokazują się na stronie głównej i stronie konkretnego produktu. Wejdź na te strony i sprawdź, czy widzisz powiadomienia.

4. Strona została opublikowana

Upewnij się, że w naszym panelu kliknięto przycisk Publikuj. Po każdej zmianie, jaka dzieje się w panelu, należy kliknąć "Publikuj" aby zmiany faktycznie miały miejsce.

5. Było zdarzenie, powinno być powiadomienie

Powiadomienia pokazują się w odpowiedzi na odpowiednie zdarzenia. Jeśli w Twoim sklepie nie było ostatnio zakupów i  liczba osób odwiedzających nie jest duża, możesz nie natrafić na odpowiednie powiadomienie.


Powiadomienia o zakupach wyświetlają się, jeśli takowe były w ciągu ostatnich 24 godzin.


Powiadomienia o osobach odwiedzających wyświetlają się, gdy na danej stronie były minimum dwie osoby w ciągu jednej godziny.


Aby ręcznie wywołać powiadomienia o osobach oglądających, wejdź na stronę dowolnego produktu, skopiuj adres strony, i bez zamykania okna wykonaj jedną z dwóch czynności a) lub b):


a) otwórz druga przeglądarkę jeśli masz taką zainstalowaną na komputerze (np. jeśli używasz Chrome, to otwórz Firefox lub Internet Explorer) i wklej skopiowany adres. Ten sposób nie zadziała, jeśli otworzysz ten sam adres w nowym oknie/zakładce tej samej przeglądarki (chyba że otworzysz nowe okno w trybie prywatnym, o tym niżej)


b) otwórz nowe okno tej samej przeglądarki, ale w trybie prywatnym / incognito i wklej skopiowany adres.


Niezależnie od powyższego sposób, powinieneś zobaczyć powiadomienie, że ten sam produkt przeglądają właśnie 2 osoby (każda przeglądarka/tryb prywatny liczona/y jest osobno).

6. Testy A/B

Jeśli w Twoim sklepie trwają właśnie Testy A/B, to mogłeś być zakwalifikowany do grupy, której powiadomienia nie są wyświetlane (tzw. Grupa A).

Aby sprawdzić, w jakiej grupie jesteś, i ewentualnie ją zmień.

Możesz też wyłączyć Testy A/B i sprawdzić, czy widzisz powiadomienia.

7. Limity

Upewnij się, że nie ograniczyłeś wyświetlania powiadomień na swojej stronie poprzez ustawienia limitów. Wprowadzone w ustawieniach limity mogą być przyczyną, dla której powiadomienia nie są wyświetlane na Twojej stronie.

Limitowanie powiadomień może być ustawione dla całej strony - zakładka "Ustawienia" w panelu Trustisto:

bądź też dla poszczególnych powiadomień:


Jeżeli masz ustawione limity - zmień je wpisując "0" w poszczególnych rubrykach. Zapisz zmiany i nie zapomnij Opublikować ich na stronie. 

8. Co dalej?

Jeśli nadal nie widzisz powiadomień, a sprawdziłeś wszystkie powyższe punkty, to napisz do nas na adres support@trustisto.com. Postaramy Ci się pomóc.

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami