Trust Info - jak to działa?

Daj nam 5 minut, a wyjaśnimy Ci, jak działają powiadomienia Trust Info.

Przeczytaj ten tekst oraz artykuły z linków na końcu tej publikacji. Wszystko stanie się jasne i przejrzyste, obiecujemy!

Trustisto w 5 punktach

  1. Trustisto zbiera zdarzenia, jakie występują na Twojej stronie. Mamy zbiór standardowych zdarzeń (obejrzenie produktu, zakup produktu i inne), ale możesz dostarczyć nam swoje, dowolne zdarzenia, jakie występują u Ciebie w serwisie np. wypełnienie formularza.
  2. W panelu Trustisto definiuje się powiadomienia, czyli sposób w jaki będziemy komunikować dane zdarzenia innym użytkownikom Twojego serwisu. Jeśli ktoś kupił produkt (wywoła zdarzenie zakupu produktu), to możemy zdefiniować powiadomienie, które poinformuje innych, że Adam z Krakowa właśnie kupił ten konkretny produkt.
  3. Powiadomienia Trust Info można wyświetlać na dowolnej stronie Twojego serwisu i można je konfigurować w dowolny sposób. Możesz zmieniać ich wygląd, położenie, czas wyświetlania, odstęp pomiędzy kolejnymi powiadomieniami i wiele innych.
  4. Raporty o powiadomieniach możesz przeglądać w panelu Trustisto (zakładka: OptymalizacjaTrust InfoTwoje powiadomienia). Zobaczysz tam, ile i jakich powiadomień wyświetliliśmy Twoim użytkownikom. Możesz też zintegrować się z Google Analytics i tam wysyłać dane o wyświetleniach powiadomień. 

Chcesz wiedzieć więcej o Trust Info? Zajrzyj na naszego bloga!

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami