Niestandardowe zdarzenia

Oprócz zestawu standardowych zdarzeń, w Trustisto użytkownicy mogą rejestrować również swoje niestandardowe zdarzenia, na podstawie których można następnie generować powiadomienia. Mamy na to sposób:

Zaloguj się, a następnie w zakładce Start wybierz Pozostałe. Rozwijając tę kategorię wybierz Zdarzenia.

W paragrafie Twoje zdarzenia wybierz Dodaj zdarzenie.

W rozwiniętym menu uzupełnij:

  • nazwę zdarzenia, która będzie widoczna tylko dla Ciebie na potrzeby zastosowania zdarzenia w kreowaniu Trust Info oraz innych narzędzi marketingu on-site.
  • slug, czyli nazwę zdarzenia, która będzie używana w integracjach. Pamiętaj, by była ona złożona wyłącznie z małych liter. Nie używaj spacji.
  • grupowanie - możesz dokonać go po nazwie URL, po parametrze lub całkowicie zrezygnować z grupowania w przypadku tworzonego przez Ciebie zdarzenia.
  • wywoływacze, czyli warunki dla danego zdarzenia.

Następnie zapisz zdarzenie.


Gotowe!

Rejestrowanie zdarzeń

Jeśli wysłane jest do nas zdarzenie, ale nie jest one wykorzystywane w żadnym powiadomieniu, to takie zdarzenie nie jest przez nas zapisywane. Dopiero wtedy, gdy stworzy się powiadomienie, wykorzystujące dane zdarzenie, rejestrujemy (tj. zapisujemy) takie zdarzenia w Trustisto.

Limity dot. zdarzeń

Na chwilę obecną nie mamy wprowadzonych limitów co do ilości niestandardowych zdarzeń.

Limity dot. parametrów

Aktualnie można przesłać do 20 parametrów w zdarzeniu. Wartość każdego parametru nie powinna przekroczyć 1024 znaków.

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami