Krok 9 - Trust Engine


Pozwól, że podrzucimy Ci kolejny pomysł na zautomatyzowane działanie marketingowe. Zapnij pasy, bo Twoja konwersja gwałtownie przyspieszy za sprawą silników rekomendacji Trust Engine!Trust Engine to zestaw silników rekomendacji dla e-commerce. Stworzyliśmy dwa jego rodzaje: silniki produktowe oraz silniki klienckie.


✔️Silniki produktowe analizują zachowanie każdego klienta sklepu internetowego i na jego podstawie tworzą indywidualne rekomendacje produktów, które mogą go zainteresować. Takie rekomendacje możesz wykorzystać zarówno w Trust Mailach, Trust Overlay’ach, jak i ramkach rekomendacyjnych na stronie Twojego sklepu.


✔️ Silniki klienckie tworzą dla sprzedawcy rekomendacje klientów, do których warto skierować określonego Trust Maila, tak by osiągnąć wysokie prawdopodobieństwo zrealizowania Twojego celu. 


Oba rodzaje silnika występują w różnych modelach, opartych na wybranych przez Ciebie kryteriach rekomendacji. W ramach Trust Engine możesz wykreować dowolną ilość silników, a nawet łączyć je ze sobą!


Zaloguj się do swojego Trustisto i sprawdź sam!


Chcesz wiedzieć więcej?

Zajrzyj do naszej bazy wiedzy, gdzie szczegółowo wyjaśniamy działanie i konfigurację Trust Engine. Wystarczy, że klikniesz tutaj. Jeśli potrzebujesz indywidualnej konsultacji lub pomocy, napisz do nas na maila support@trustisto.com

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami