Krok 5 - Trust Overlay

Dobra komunikacja marketingowa to taka, która dociera do klienta, jest zauważalna i ma szansę oddziaływać na jego decyzje zakupowe. Właśnie dlatego w systemie marketing automation od Trustisto nie mogło zabraknąć komunikatów pop-up!


Trust Overlay to proste narzędzie, które pozwoli ci wykreować komunikaty pop-up, czyli wyskakujące okienka z określoną treścią, które wyświetlają się klientom obecnym na stronie sklepu. Mogą one informować o promocji, wyprzedaży, wprowadzeniu nowej kolekcji, przyznawać użytkownikowi kod rabatowy, a także zawierać formularz zapisu na newsletter. Możliwości jest wiele!Zajrzyj na naszego bloga i dowiedz się, jakie scenariusze możesz stworzyć z Trust Overlay’em!


Zadania dla Ciebie

Zaloguj się do swojego Trustisto i w zakładce Optymalizacja odnajdź Trust Overlay. 

Skorzystaj z wybranego szablonu i stwórz wyskakujące okienko, które zobaczą Twoi klienci. 

Psst! Gdybyś potrzebował pomocy, napisz do nas na support@trustisto.com. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Co dalej?

Przejdź do kolejnego kroku...


Potrzebujesz pomocy?

W każdej chwili możesz napisać do nas na czacie - staramy się być tam cały czas online, zwarci i gotowi, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania. Nie krępuj się i pisz - wiemy, że początki nigdy nie są proste, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami