Krok 7 - Trust Mail

Trust Mail to łatwe w obsłudze, intuicyjne narzędzie do e-mail marketingu, które pozwoli ci tworzyć i wysyłać newslettery. Możesz skorzystać z gotowych szablonów lub tworzyć własne. Dodaj swoją treść, a następnie wybierz grupę odbiorców - możesz wysyłać newsletter do wszystkich swoich klientów lub tylko do wybranych grup.


W przeciwieństwie do innych, popularnych narzędzi tego typu, Trust Mail jest stworzony z myślą o e-commerce. Nasze narzędzie wyróżnia się tym, że:

  •  pozwala szybko stworzyć newsletter, korzystając z gotowych szablonów na każdą okazję, 
  • pozwala szybko wstawić produkty z Twojego sklepu,
  • umożliwia monitoring efektu poprzez współczynnik Trust Effect.

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z Trust Mail?

Zajrzyj na naszego bloga i dowiedz się, jak prowadzić skuteczny e-mail marketing oraz jak stworzyć newsletter za pomocą Trust Maila. Następnie zaloguj się do swojego Trustisto i spróbuj stworzyć pierwsze maile. 💜


Co dalej?

Przejdź do kolejnego kroku...


Potrzebujesz pomocy?

W każdej chwili możesz napisać do nas na czacie - staramy się być tam cały czas online, zwarci i gotowi, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania. Nie krępuj się i pisz - wiemy, że początki nigdy nie są proste, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami