Krok 6 - Trust Bar

Jeśli zastanawiasz się, jak wyróżnić na stronie swojego sklepu krótkie, ale szczególnie istotne komunikaty, mamy dla ciebie podpowiedź: stwórz pasek informacyjny!


Pasek informacyjny to element umieszczony na stronie w postaci poziomej belki w wyróżniającym się kolorze, o określonej treści, który sprawi, że Twój komunikat trudno będzie przeoczyć!


W Trustisto tej funkcjonalności nadaliśmy nazwę Trust Bar. Dzięki temu narzędziu stworzysz spersonalizowane paski informacyjne, które poza Twoją treścią mogą zawierać także:

📌 emotikony

📌 przycisk CTA (call to action)

📌 zegar odliczający upływający czas (np. do końca promocji)

📌 kod rabatowy

… i wiele innych dodatków, które sprawią, że Twój komunikat będzie widoczny!

Chcesz wiedzieć więcej o paskach informacyjnych? Zajrzyj na naszego bloga.

A jeśli nie możesz już doczekać się tworzenia swoich własnych pasków, zaloguj się do Trustisto, wejdź w zakładkę Optymalizacja i wybierz Trust Bar.


Co dalej?

Przejdź do kolejnego kroku...


Potrzebujesz pomocy?

W każdej chwili możesz napisać do nas na czacie - staramy się być tam cały czas online, zwarci i gotowi, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania. Nie krępuj się i pisz - wiemy, że początki nigdy nie są proste, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami