Krok 2 - Identyfikacja i CRM

Identyfikacja

Kolejnym krokiem po integracji jest poprawna identyfikacja Twoich klientów. Dzięki Trustisto Twój CRM buduje się automatycznie z każdym kolejnym zakupem.


Zerknij jak to działa (film ma tylko 73 sekundy):


Zaimportuj swoich klientów

Zaimportuj kontakty ze swojego obecnego systemu do Trustisto. Dzięki temu będziesz mógł dotrzeć ze swoim przekazem do wszystkich klientów.


Skorzystaj z dedykowanej instrukcji importu dla Twojego systemu: LINK


Stwórz swój pierwszy Overlay

Zobacz, w jaki sposób możemy dodać Overlay zbierający adresy e-mail klientów i wysłać im maila z kodem rabatowym na pierwsze zakupy.


Umowa RODO

Abyśmy mogli bez przeszkód przetwarzać dane Twoich klientów podpisz z nami umowę RODO. Mamy gotowy szablon, wystarczy wydrukować i podpisać. Zajmie Ci to chwilę. Tutaj znajdziesz poradnik jak to zrobić.

Co dalej?

Przejdź do kolejnego kroku...

Potrzebujesz pomocy?

W każdej chwili możesz napisać do nas na czacie - staramy się być tam cały czas online, zwarci i gotowi, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania. Nie krępuj się i pisz - wiemy, że początki nigdy nie są proste, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami