Szybki start

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z Trustisto? Nic prostszego! Pozwól, że przeprowadzimy Cię przez rejestrację i integrację z Twoim sklepem - krok po kroku.


Sprawdź nasz filmik instruktażowy i rozpocznij swoją przygodę z aplikacją Trustisto! 

Nie chcesz oglądać instruktażu w formie video? Żaden problem! Poniżej znajdziesz ten sam instruktaż, krok po kroku, w wersji tekstowej: 


1. Zarejestruj się na https://trustisto.com/pl. Wpisz swój adres e-mail, a następnie kliknij przycisk Testuj przez 30 dni.

  1. Wypełnij formularz rejestracyjny. Możesz to zrobić na dwa sposoby
  • korzystając ze swojego konta Google;
  • w sposób tradycyjny wypełnić formularz, na koniec zatwierdzając proces przyciskiem Zarejestruj się.

3. Po zarejestrowaniu się trafisz na widok ekranu z informacjami o rozpoczynającym się 30-dniowym okresie demo - zapoznaj się z nimi i kliknij przycisk Ok, zacznijmy.

4. Dodaj swoją stronę klikając Dodaj stronę.

Wypełnij dane, wpisz nazwę swojej strony, adres oraz wybierz odpowiedni typ serwisu i integrację. Następnie kliknij Dalej.

Adres strony

Zwróć uwagę na adres strony. Musi on być identyczny jak ten, który pojawia się w przeglądarce. Sprawdź, czy początek to http, czy może https.  W tym polu potrzebna jest tylko nazwa domeny.

Typ serwisu / Integracja

Jeśli na liście integracji nie ma Twojej platformy, lub jeśli Twoja witryna nie działa na żadnej platformie, to wybierz opcję Instalacja ręczna.

Teraz wybierz swoją lokalizację - tj. język, w oparciu o który funkcjonuje Twoja strona:

Jeżeli chcesz łatwiej przeglądać statystyki "na żywo" w swoim panelu Trustisto - wgraj tzw. plik produktowy - zwany potocznie "plikiem Ceneo". Nie jest to krok obligatoryjny, możesz też uzupełnić te dane później.

Na koniec kliknij Dodaj stronę


5. Zainstaluj naszą wtyczkę na swojej stronie korzystając z linku do instrukcji.

Jeśli Twoja platforma nie jest wymieniona na liście integracji, to znaczy, że nie jest ona przez nas domyślnie wspierana i powinieneś zainstalować kody ręcznie. Zajrzyj do tego poradnika aby sprawdzić jak to zrobić.

Twoja strona to nie sklep internetowy?

Jeśli Twoja strona nie jest sklepem internetowy, a np. landing page, to możesz skorzystać z tego poradnika. W przeciwnym wypadku wymagana jest niestandardowa integracja, o której piszemy w tym artykule.

Gotowe!

Powiadomienia o zakupach powinny wyświetlać się po pierwszym zamówieniu złożonym po instancji naszej wtyczki. Powiadomienia o liczbie osób oglądających dany produkt powinny wyświetlić się od razu (jeśli na danej stronie są przynajmniej 2 osoby - w standardowej konfiguracji).


Jeśli jesteś gotowy, by rozwinąć skrzydła z Trustisto, przejdź do kolejnego kroku.

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami