Szybki start

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z Trustisto? Nic prostszego! Pozwól, że przeprowadzimy Cię przez rejestrację i integrację z Twoim sklepem - krok po kroku.


Sprawdź nasz filmik instruktażowy i rozpocznij swoją przygodę z aplikacją Trustisto! 

Nie chcesz oglądać instruktażu w formie video? Żaden problem! Poniżej znajdziesz ten sam instruktaż, krok po kroku, w wersji tekstowej: 


1. Zarejestruj się na https://trustisto.com/pl. Wpisz swój adres e-mail, a następnie kliknij przycisk Testuj przez 30 dni.

  1. Wypełnij formularz rejestracyjny. Możesz to zrobić na dwa sposoby
  • korzystając ze swojego konta Google;
  • w sposób tradycyjny wypełnić formularz, na koniec zatwierdzając proces przyciskiem Zarejestruj się.

3. Po zarejestrowaniu się trafisz na widok ekranu z informacjami o rozpoczynającym się 30-dniowym okresie demo - zapoznaj się z nimi i kliknij przycisk Ok, zacznijmy.

4. Dodaj swoją stronę klikając Dodaj stronę.

Wypełnij dane, wpisz nazwę swojej strony, adres oraz wybierz odpowiedni typ serwisu i integrację. Następnie kliknij Dalej.

Adres URL

Zwróć uwagę na adres strony. Musi on być identyczny jak ten, który pojawia się w przeglądarce. Sprawdź, czy początek to http, czy może https.  W tym polu potrzebna jest tylko nazwa domeny.

Integracja ręczna

Jeśli na liście integracji nie ma Twojej platformy, lub jeśli Twoja witryna nie działa na żadnej platformie, to wybierz opcję Instalacja ręczna.

Teraz wybierz swoją lokalizację - tj. język, w oparciu o który funkcjonuje Twoja strona:

Jeżeli chcesz łatwiej przeglądać statystyki "na żywo" w swoim panelu Trustisto - wgraj tzw. plik produktowy - zwany potocznie "plikiem Ceneo". Nie jest to krok obligatoryjny, możesz też uzupełnić te dane później.


W opcjach zaawansowanych możesz włączyć ochronę domeny lub dodać dozwolone domeny, w ramach których funkcjonuje Twój sklep:

Na koniec musisz jeszcze opublikować stronę. Kliknij przycisk Publikuj.

4. Zainstaluj naszą wtyczkę na swojej stronie korzystając z linku do instrukcji.

Jeśli Twoja platforma nie jest wymieniona na liście integracji, to znaczy, że nie jest ona przez nas domyślnie wspierana i powinieneś zainstalować kody ręcznie. Zajrzyj do tego poradnika aby sprawdzić jak to zrobić.

Twoja strona to nie sklep internetowy?

Jeśli Twoja strona nie jest sklepem internetowy, a np. landing page, to możesz skorzystać z tego poradnika. W przeciwnym wypadku wymagana jest niestandardowa integracja, o której piszemy w tym artykule.

Gotowe!

Powiadomienia o zakupach powinny wyświetlać się po pierwszym zamówieniu złożonym po instancji naszej wtyczki.


Powiadomienia o liczbie osób oglądających dany produkt powinny wyświetlić się od razu (jeśli na danej stronie są przynajmniej 2 osoby - w standardowej konfiguracji).


Jeśli jesteś gotowy, by rozwinąć skrzydła z Trustisto, przejdź do kolejnego kroku.

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami