Jak targetować działania on-site w oparciu o tagi i scoring?

Jednym z zastosowań tagów i scoringu jest targetowanie komunikacji marketingowej. Twoje komunikaty on-site mogą wyświetlać się tylko tym klientom, którym został przypisany określony tag lub liczba punktów. W tym poradniku dowiesz się, jak targetować Trust Overlay, Trust Bar oraz Trust Info w oparciu o tagi i scoring. Naszą instrukcję oparliśmy o przykład Trust Overlaya, ale bez obaw - w przypadku pozostałych wymienionych narzędzi postępowanie wygląda tak samo.

Czym są tagi?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak działają tagi w Trustisto, zajrzyj tutaj.

Czym jest scoring?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak działa scoring w Trustisto, przeczytaj ten wpis.

Aby wyświetlać komunikaty on-site tylko klientom z wybranym tagiem lub posiadającym określoną ilość punktów, stwórz swój Trust Overlay/Trust Bar/Trust Info jak zawsze i zatrzymaj się na opcjach Wywoływacze.


Kliknij Dodaj wywoływacz. Gdy to zrobisz wybierz Dodatkowe Warunki - Użytkownik. Znajdziesz tam Tagi oraz opcję Scoring - włącz je i wpisz wymagany lub wykluczający tag lub analogicznie ilość punktów.


To tyle. Pora dokończyć tworzenie swojego Trust Overlaya/ Trust Baru/ Trust Info, zapisać go i opublikować zmiany na swojej stronie.


A co z Trust Mailem?

Przygotowaliśmy osobną instrukcję dla targetowania Trust Maila na podstawie tagów i scoringu. Znajdziesz ją tutaj.

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami