Jak zaplanować wysyłkę newslettera na konkretny dzień i godzinę?

Jeśli chcesz stworzyć newsletter, ale zaczekać z jego wysyłką do określonego momentu, możesz zaplanować kiedy dokładnie ma zostać wysłana Twoja kampania. Pozwól, że wyjaśnimy Ci jak to zrobić.


Stwórz wiadomość, która ma zostać wykorzystana w kampanii (Jeśli potrzebujesz przypomnienia, jak to zrobić krok po kroku, zajrzyj tutaj). Zwróć uwagę na ostatnie kroki kreowania kampanii, czyli jej zapisanie i opublikowanie zmian na stronie. Gdy to zrobisz, zobaczysz wyjściowy ekran Trust Maila, wraz ze stworzonymi przez ciebie kampaniami.


Teraz przyjrzyj się kampanii, którą właśnie stworzyłeś. Tuż obok granatowego przycisku Wyślij zobaczysz strzałkę skierowaną w dół. Kliknij ją, a następnie wybierz Zaplanuj wysyłkę maili.


W kolejnym kroku wybierz datę i godzinę, na którą chcesz zaplanować wysyłkę newslettera. Gdy to zrobisz, kliknij granatowy przycisk Zatwierdź datę i godzinę.


Gotowe! Wysyłka twojego newslettera została zaplanowana, o czym poinformuje Cię komunikat widoczny w polu tej kampanii.

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami