Zgody w Trustisto

W związku z postanowieniami RODO, komunikacja sklepu internetowego z klientem musi być poprzedzona wyrażeniem zgody przed klienta na kontaktowanie się z nim w określonej formie i celu. Zgody, które zbieramy od klientów to:

  1. Zgody na komunikację - ten rodzaj zgód dotyczy kontaktu związanego z realizacją zamówień, informowaniem klientów o zmianach w regulaminie lub administracją danych. Klient może udzielić zgody na komunikację oddzielnie dla dwóch poniższych form:
  • e-mail
  • telefon
  1. Zgody na marketing - ten rodzaj zgód dotyczy kontaktu w celach marketingowych, takich jak prezentowanie ofert, wysyłanie spersonalizowanych zachęt zakupowych, wysyłka newslettera itp. Tu również klient może udzielić zgody na komunikację w formie:
  • e-mail
  • telefon

Aby ułatwić Ci zarządzanie zgodami, możesz z łatwością podejrzeć, jakiego zgody udzielił dany klient. Wystarczy, że logując się do panelu głównego odnajdziesz zakładkę Start a następnie wybierzesz opcję Klienci i klikniesz Przeglądaj.

Po prawej stronie panelu zobaczysz listę swoich klientów, na której możesz odszukać tego klienta, którego dane chcesz usunąć. Możesz także skorzystać z opcji wyszukiwania po lewej stronie. Kiedy już znajdziesz właściwego klienta, kliknij zielony przycisk Szczegóły.Zobaczysz wówczas kartę z informacjami o wybranym kliencie. W zakładce Szczegóły znajdziesz zgody, które klient udzielił.


Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami