Jak wykorzystać rekomendacje klienckie?

Zanim pokażemy Ci, jak wykorzystywać rekomendacje klienckie upewnij się, że dodałeś już odpowiedni silnik dla swojego sklepu i jest on aktywny. O tym, jak go dodać przeczytasz tutaj.

Silnik rekomendacji klienckiej ma za zadanie wybierać adresatów kampanii mailingowej na podstawie wybranych kryteriów. Ma on zatem zastosowanie w targetowaniu Trust Maila.


Zacznij od stworzenia kampanii e-mailowej zgodnej ze swoim celem. Jeśli tworzysz Trust Maila po raz pierwszy, zajrzyj  do tego poradnika - wyjaśnimy Ci wszystko krok po kroku!

Nie ma znaczenia, jaki jest cel Twojej kampanii ani to, czy będziesz tworzył wiadomość od zera, czy skorzystasz z gotowego szablonu.

Ważny jest jednak krok piąty kreatora Trust Maila - Targetowanie. Pod nagłówkiem wysyłka automatyczna znajdziesz opcję Silnik rekomendacji - zaznacz ją. Gdy to zrobisz, zobaczysz opcję wyboru silnika klienckiego. Wskaż ten, który chcesz wykorzystać w ten kampanii.

Jeśli chcesz, możesz przejść do ustawień zaawansowanych - nie jest to konieczne. Kliknij Dodaj Trust Maila, a następnie opublikuj zmiany na swojej stronie.


Gotowe!

Teraz silnik rekomendacji sam wybierze klientów, którzy spełniają kryteria wybrane przez Ciebie podczas dodawania silnika. Nie musisz już nic robić - wiadomości e-mail trafią do odpowiednich odbiorców.

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami