Jak polecić komuś Trustisto?

Partnerstwa z agencjami marketingowymi i sklepami internetowymi opisujemy szerzej tutaj.

Uważasz, że nasza aplikacja jest wartościowa i chciałbyś polecać ją znajomym? Prowadzisz profil z ramienia agencji i chciałbyś zarekomendować Trustisto innym swoim klientom? Nic prostszego! 

Z myślą o Tobie uruchomiliśmy program partnerski bazujący na linku afiliacyjnym - dzięki takiemu udogodnieniu polecając nas, otrzymujesz na swoje konto prowizję w wysokości 20% od każdej płatności w pierwszym roku po rejestracji użytkownika, który z Twojego linku założy konto i wykupi subskrypcje Trustisto. 


Jak skorzystać z programu partnerskiego?

Ważne!

Jeżeli nie masz jeszcze konta Trustisto a chciałbyś polecić nas swoim znajomym, partnerom - zajrzyj tutaj i dowiedz się, jak założyć konto. Nie musisz wybierać pakietu demo - wystarczy, że tylko stworzysz swoje konto i uzyskasz dostęp do profilu. Tyle wystarczy, by brać udział w naszym programie partnerskim.

  1. Zaloguj się do panelu Trustisto i wejdź w zakładkę "Twój profil":

  1. Po przejściu do widoku swojego profilu z menu po lewej stronie wybierz zakładkę "Program partnerski":

  1. W tym miejscu możesz stworzyć swój unikatowy link afiliacyjny przy pomocy tagu. Wpisz wymyślony przez siebie tag, który zostanie przypisany do Twojego konta:

  1. Pamiętaj o zapisaniu nowo utworzonego tagu. Kliknij przycisk "Zapisz".

UWAGA!

Ten tag zostanie trwale przypisany do Twojego konta i nie będzie możliwości jego późniejszej edycji. Link afiliacyjny możesz stworzyć z poziomu profilu tylko raz

  1. Teraz możesz skopiować nowo utworzony link i dzielić się nim z innymi! 

Prowizja od każdej opłaconej subskrypcji Trustisto

Od teraz, gdy każdy użytkownik, który z Twojego polecenia (linku afiliacyjnego) zarejestruje się w Trustisto i opłaci subskrypcje, do Twojego konta zostanie przypisana prowizja w wysokości 20% ceny netto od każdej zrealizowanej płatności przez tego klienta.

Masz pytania?

Jeśli masz pytania dotyczące naszego programu partnerskiego, możesz śmiało kontaktować się z nami na czacie na stronie Trustisto lub napisać do nas na adres partner@trustisto.com. Postaramy Ci się pomóc.

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami