Alternatywa dla Twojego Marketing Automation

Co sądzą klienci?

Zapytaliśmy klientów Trustisto, którzy mieli okazję pracować wcześniej z innymi narzędziami Marketing Automation, oto na co zwrócili uwagę...

  • Trustisto jest łatwiejszy w użyciu.
  • Interfejs Trustisto jest bardziej czytelny i intuicyjny.
  • Trustisto ma więcej narzędzi typu on-site marketing np. popupy, topbary, socialproof
  • Mogę wybrać za które moduły płacę - nie muszę brać wszystkiego.
  • Elastyczny i modułowy cennik - płacę za to czego używam.
  • Świetny support. Pani Marta to prawdziwy anioł.

Brak wiązania się umową

W Trustisto nie wiążesz się umową. To oznacza, że możesz korzystać z naszych usług w dowolnym momencie i zrezygnować z nich w dowolnej chwili bez żadnych konsekwencji. To daje Ci pełną swobodę i elastyczność w korzystaniu z naszych usług. Możesz korzystać z Trustisto tak długo, jak tylko chcesz, bez obaw o jakiekolwiek zobowiązania.

Elastyczny model rozliczenia

W Trustisto płacisz za to czego faktycznie używasz i w ilości jakiej potrzebujesz. Kropka. Koniec ze sztywnymi pakietami które zawierając mnóstwo funkcji z których faktycznie nie korzystasz.

Transparentny

Nasz cennik jest dostępny publicznie, nie wstydzimy się go tak jak niektórzy ;-) Ceny pakietu uzależnione są od wielkości Twojego sklepu i wyboru modułów, możesz to sam sprawdzić na naszej stronie głównej.

Modułowy

Dzięki modułowej budowie Trustisto pozwala Ci wybrać tylko te moduły, których chcesz faktycznie używać. Nie musisz kupować duży pakietów aby korzystać tylko z wybranej funkcjonalności. Chcesz tylko pop-up'y i ratowanie koszyka? Nie ma problemu. 

Konfigurowalny

Stwórz pakiet szyty na miarę Twojego sklepu. Pakiety w Trustisto tworzysz sam podając liczbę sesji w swoim sklepie oraz maksymalny limit wysłanych maili / sms / wiadomości push. Dzięki temu pakiet będzie w 100% dopasowany do Twojego biznesu, a Ty oszczędzisz sporo pieniędzy.

Zmień kiedy chcesz

Twój plan nagle okazuje się za mały lub za duży, chcesz dodać lub odjąć moduły? Nie ma problemu, w Trustisto w każdej chwili możesz zmienić swój plan na mniejszy lub większy, dodać lub usunąć moduł. Okres rozliczeniowy przeliczy się automatycznie uwzględniając zmiany. Szybko i bezproblemowo.

Bogactwo narzędzi on-site

Prawdziwym wyróżnikiem Trustisto jest mnogość rozwiązań on-site, czyli tych które pojawiają się na twojej stronie i angażują użytkowników w celu zwiększenia sprzedaży.

Przyjemny panel

Nasz panel jest super intuicyjny, każdy kto kiedykolwiek używał Trustisto wie jak szybko można się w nim odnaleźć. Jesteś zagubiony w gąszczy ustawień swojego narzędzia? Sprawdź Trustisto.

Współczynnik wpływu (Trust Effect)

Wspominaliśmy, że stawiamy na transparentność. Tak samo jest w przypadku współczynnika wpływu, który tu nazywamy Trust Effect. W Trustisto sam decydujesz jak ten współczynnik będzie wyliczany.

Trust Effect informuje Cię ile transakcji w Twoim sklepie może być traktowanych jako faktyczny efekt działania Trustisto. Możesz zdecydować o tym, który element on-site (np. pop- up) lub wiadomość e-mail ma być brane pod uwagę w rozpatrywaniu "kto przyczynił się do transakcji". Totalna transparentność.

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami