Jak ręcznie oznaczać klientów tagami?

Oznaczanie klientów tagami ułatwi Ci zarządzanie bazą kontaktów. Dzięki tagom z łatwością zaadresujesz swoją komunikację marketingową (np. newsletter lub pop-up) wyłącznie do wybranego grona klientów, którym przypisałeś właściwe oznaczenie.

Jak zrobić to ręcznie?

Zaloguj się do swojego Trustisto. W zakładce Start znajdziesz podkategorię Klienci. Kliknij na nią, a następnie wybierz opcję Przeglądaj. Wówczas zobaczysz listę swoich klientów.


Lista jest pusta?

Jeśli system nie znalazł klientów, prawdopodobnie nie zaimportowałeś jeszcze ich danych do Trustisto. O tym, jak to zrobić możesz przeczytać tutaj.

Jeśli zaimportowałeś poprawnie swoich klientów, zobaczysz ich dane w formie listy. Przy każdym kliencie znajduje się przycisk Szczegóły - kliknij go.

Zobaczysz wówczas informacje o wybranym przez siebie kliencie. Po lewej stronie panelu znajduje się okno Tagi. Wpisz tag, którym chciałbyś oznaczyć tego klienta. Następnie kliknij opcję Dodaj tag [nazwa tagu].

Zapisany tag pojawi się w oknie.


Teraz jeszcze kliknij granatowy przycisk Zapisz, który znajduje się w prawym górnym rogu panelu informacji o kliencie.

Gotowe!

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami