Jak zmienić domyślną ikonę powiadomienia?

Projektując komunikaty Trust Info w formie dymków, możesz dostosowywać ich wygląd do swoich oczekiwań i identyfikacji graficznej sklepu. Warto zatem zmienić domyślną ikonę powiadomień.

Jak to zrobić?

Przejdź przez kolejne kroki kreatora Trust Info, wybierając odpowiadającą taką formę komunikatu, która odpowiada realizacji Twojego celu. Zatrzymaj się na kroku 5: Wygląd:

W tym miejscu możesz dostosować wizualnie swój komunikat Trust Info. Możesz wybrać np. kolor i rozmiar dymka oraz jego położenie. Skupmy się jednak na zmianie domyślnej ikony powiadomienia.

W opcjach Domyślna ikona pozostawiliśmy Ci dwie możliwości. Możesz wybrać:

  • inną ikonę z galerii. Kliknij niebieski odnośnik Wybierz ikonę z galerii. Dokonaj wyboru, a następnie kliknij granatowy przycisk Wybierz.

  • własną ikonę, którą wgrasz z dysku. Kliknij niebieski odnośnik Wgraj własną ikonę. Zobaczysz wówczas okienko, w którym możesz umieścić swoją ikonę. Wystarczy, że wybierzesz ją z dysku i przeciągniesz do wskazanego obszaru. Gdy to zrobisz, kliknij Wybierz.

A może zdjęcie?

Jeśli dymek komunikatu ma wyświetlać się na stronie produktowej, system może automatycznie podstawić zamiast ikony zdjęcie produktu - o ile jest ono dodane na stronie sklepu, w formacie umożliwiającym jego wykorzystanie. Aby skorzystać z tej możliwości, przejdź do opcji Pokaż zdjęcie produktu, a następnie wybierz opcję Tak. W podglądzie pojawi się wówczas przykładowe zdjęcie produktu - buta, jednak na stronie sklepu w tym miejscu będzie wyświetlać się zdjęcie artykułu, na którego stronie znajduje się użytkownik.

To tyle, jeśli chodzi o zmianę domyślnej ikony powiadomienia. Możesz jeszcze przejść do ustawień Zaawansowanych lub kliknąć granatowy przycisk Dodaj Powiadomienie, który znajduje się na dole strony.

Zostaniesz ponownie przeniesiony do zakładki Twoje powiadomienia. Stworzony przez Ciebie komunikat będzie już tam widoczny. Teraz kliknij jeszcze zielony przycisk Publikuj, który znajduje się w prawym, górnym rogu panelu Twoich powiadomień.

Gotowe! Teraz komunikat będzie pojawiał się na stronie Twojego sklepu, z wybraną przez Ciebie ikoną!

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami