Krok 1 - Filozofia

Zanim zaczniesz...

W każdy wtorek, o godzinie 10:00 organizujemy webinar, podczas którego dowiesz się jak działają nasze narzędzia marketing automation i co dzięki nim możesz osiągnąć. Zapisz się już teraz na najbliższą edycję!

Zapisz się na webinar...


Fajnie, że z nami jesteś!

Zaufałeś nam, a to wiele dla nas znaczy. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc Tobie i Twoim klientom w lepszych zakupach. Nagrałem dla Ciebie krótki film (95 sekund) opisujący naszą filozofię pracy z e-commercami:

Zadanie dla Ciebie

Twoim pierwszym zadaniem jest Integracja Trustisto z Twoim sklepem internetowym. W tym celu przygotowaliśmy szereg poradników w zależności z jakiej platformy sklepowej korzystasz.


Przejdź do poradników integracji

Co dalej?

Przejdź do kolejnego kroku...

Potrzebujesz pomocy?

W każdej chwili możesz napisać do nas na czacie - staramy się być tam cały czas online, zwarci i gotowi, aby odpowiadać na wszystkie pytania. Czuwamy także przy mailu support@trustisto.com. Nie krępuj się i pisz - wiemy, że początki nigdy nie są proste, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami