Współpraca z platformami sklepowymi

Trustisto dostępne jest jako integracja w ponad 30+ polskich platformach internetowych. Jeśli chciałbyś zacząć z nami współpracować lub rozszerzyć aktualny zakres współpracy napisz do nas na parter@trustisto.com

Oto powody dla których Twoja platforma sklepowa powinna mieć integracje z Trustisto.

Twoje sklepy zdobędą nowe funkcje

Trustisto oferuje szereg nowoczesnych funkcji, które mogą znacząco wzbogacić ofertę sklepów internetowych. Od zaawansowanej analizy zachowań klientów, przez inteligentne rekomendacje produktów, aż po automatyzację komunikacji marketingowej i personalizowane ścieżki zakupowe. Wprowadzenie tych funkcji pozwala sklepom na wyjście pozastandardowe ramy e-commerce i dostarczenie klientom unikalnych doświadczeń zakupowych.

Twoje sklepy będą bardziej dochodowe

Wdrażając Trustisto, sklepy internetowe zyskują dostęp do zaawansowanych narzędzi marketing automation, które umożliwiają efektywniejszą personalizację ofert i komunikacji z klientami. To z kolei przekłada się na lepsze dopasowanie produktów do potrzeb i oczekiwań klientów, co może znacząco zwiększyć konwersję i średnią wartość koszyka.Dodatkowo, optymalizacja kampanii marketingowych i automatyzacja procesów pomagają zredukować koszty operacyjne, zwiększając marżę zysku sklepów.

Jeśli chcesz zintegrować swoją platformę z Trustisto, napisz na parter@trustisto.com

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami