Jak targetować klientów z wejść bezpośrednich?

Wejścia bezpośrednie (direct) oznaczają sytuację, w której odwiedzający witrynę nie korzystają z żadnych przekierowań ani wyszukiwarek, lecz wpisują bezpośrednio adres URL witryny do przeglądarki internetowej.

W Trustisto możesz targetować swoje komunikaty w oparciu o źródło wizyty użytkownika, w tym także o wejścia bezpośrednie.

Jak to zrobić?

Stwórz komunikat (np. w formie Trust Overlaya) zgodnie ze swoim pomysłem i potrzebami. Następnie, przechodząc przez kolejne kroki edycji, zatrzymaj się na kroku Wywoływacze. Kliknij Dodaj Wywoływacz.

Wybierz, w którym miejscu na stronie sklepu ma być widoczny komunikat, a następnie spójrz na sekcję Dodatkowe warunki. W kategorii Użytkownik znajdziesz Źródło sesji użytkownika. Włącz ten warunek i wybierz Wejścia bezpośrednie. Doprecyzuj także, czy warunek ten ma być wymagany dla wyświetlenia Twojego komunikatu, czy też ma wykluczać jego wyświetlanie użytkownikom.


Kliknij Zapisz. Jeśli chcesz, dodaj także inne wywoływacze. W kolejnych krokach możesz natomiast ustalić harmonogram wyświetlania komunikatu oraz ustawienia zaawansowane. Gdy projekt będzie gotowy Dodaj swój komunikat a następnie opublikuj zmiany na swojej stronie.

Gotowe!

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami