Jak wykorzystać gotowe bloki w E-mail studio?

Ten poradnik dotyczy tworzenia e-maili ,,od zera'' w naszym zaawansowanym kreatorze E-mail Studio. Jeżeli stworzyć swoją kampanię newsletterową wykorzystując szybkie szablony, lub poznać różnice między tymi dwoma metodami, zajrzyj tutaj.

W E-mail Studio możesz tworzyć swoje wiadomości do klientów zupełnie od zera. Dzięki temu, możesz zrealizować każdy swój pomysł na wyjątkowy, atrakcyjny newsletter. Choć ten sposób tworzenia Trust Maila jest zdecydowanie bardziej zaawansowany niż wykorzystanie szybkich szablonów, nie oznacza to, że nie możemy Ci go nieco ułatwić. 😉


W E-mail Studio możesz skorzystać ze wzoru gotowych bloczków, stworzonych w różnych stylach. Dzięki temu, możesz stworzyć swoją wiadomość szybciej i łatwiej. Pozwól, że opowiemy Ci, jak z nich skorzystać.

  1. Uruchom E-mail Studio.
  2. Zwróć uwagę na szary panel po prawej stronie. Kliknij Gotowa Zawartość.

Zobaczysz rodzaje bloczków do wyboru. Wybierz jeden z nich, aby przeglądać dostępne elementy.

Gdy wybierzesz element, przeciągnij go na białe pole kreatora i upuść.

Następnie kliknij na element w tym miejscu, które chciałbyś dostosować. W ten sposób możesz zmieniać tekst, czcionkę, kolory, obrazki, ikony, linki itp.

Gdy dostosujesz dany element możesz w ten sam sposób dodawać i edytować inne rodzaje gotowych bloczków.

Gdy zechcesz wrócić do podstawowej edycji wiadomości, wystarczy że we wspomnianym już panelu klikniesz zakładkę Podstawowe.


To wszystko, możesz teraz dokończyć tworzenie swojego maila, a następnie wysłać go do klientów!

Psst!

Jeśli potrzebujesz wsparcia w tworzeniu maili w E-mail Studio, zajrzyj do podstawowego poradnika, w którym przeprowadzimy Cię przez każdy krok!

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami