Ochrona domeny

Dostępność

Ochrona domeny działa tylko dla najnowszej wersji powiadomień. Jeśli widzisz w swoim panelu informację "Dostępna jest nowa wersja powiadomień..." to znaczy, że musisz zmigrować swoje powiadomienia do najnowszej wersji.

Czym jest ochrona domeny?

Ochrona domeny to mechanizm, który sprawdza jakie treści pojawiają się w powiadomieniach oraz upewnia się, że powiadomienia wyświetlane są tylko i wyłącznie na Twojej stronie. Dzięki temu mechanizmowi masz pewność, że zdjęcia i linki w powiadomieniach pochodzą na pewno z Twojego sklepu i że żadna inna stronie nie wyświetli Twoich powiadomień.


Czy ochrona domeny powinna być zawsze włączona?

Tak. Są nieliczne sytuację, w których taką ochronę domeny trzeba wyłączyć np. gdy używamy w powiadomieniach linków i zdjęć z innych serwisów. Gdy te serwisy są z góry określone np. jest to nasz CDN ze zdjęciami, to domenę CDN'a możemy dodać do listy chronionych i włączyć ochronę. Gdy jednak nie jesteśmy w stanie stwierdzić z jakich domen będą pojawiały się linki i zdjęcia, ochronę domeny trzeba wyłączyć.

Pomoc

Jeśli masz problem ze stwierdzeniem, czy potrzebujesz takiej ochrony czy nie, skontaktuj się z naszym supportem na support@trustisto.com - chętnie Ci pomożemy!

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami