Trust Tab - czym jest i jak go uruchomić?

Zminimalizuj ryzyko zamknięcia zakładki strony swojego sklepu do minimum - zrobisz to z nową funkcjonalnością Trustisto jaką jest Trust Tab!

Czym jest Trust Tab?

Trust Tab to krótka wiadomość, która wyświetla się na pasku zakładek, kiedy ktoś przełączy zakładkę Twojego sklepu na inną:

Możesz nadać mu własny, unikatowy komunikat . Wpisz hasło, które przyciągnie uwagę: "Wróć do nas" "<3 Tęsknimy!" "Tutaj Twój koszyk z..." - wyróżnij się i spraw, aby użytkownik nie zamknął zakładki Twojego sklepu.


Jak uruchomić Trust Tab?

To bardzo proste! Wejdź w zakładkę "Optymalizacja" (1) > "Trust Tab" (2). To miejsce, w którym możesz włączyć i dostosować Trust Taba do strony swojego sklepu!

Funkcja Trust Taba jest domyślnie wyłączona. Włącz ją wybierając z listy opcję "Włączone" (3). Następnie stwórz swój komunikat (4) lub skorzystaj z domyślnej opcji wiadomości "Wróć do nas". Możesz dostosować styl wyświetlania i wybrać albo Statyczny (domyślna opcja), migający lub przewijany (rekomendujemy, kiedy tekst na Trust Tab jest długi) (5).

Na koniec Zapisz (6) wprowadzone zmiany. Nie zapomnij opublikować ich w panelu Trustisto przyciskiem "Publikuj".


Potrzebujesz pomocy?

W każdej chwili możesz napisać do nas na czacie - staramy się być tam cały czas online, zwarci i gotowi, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania. Nie krępuj się i pisz - wiemy, że początki nigdy nie są proste, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Chcesz wiedzieć więcej o Trust Tab? Zajrzyj na naszego bloga!

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami