Jak sprawdzić statystyki kampanii?

W Trustisto możesz sprawdzać statystyki każdej kampanii, którą stworzysz. Instrukcja jest prosta i uniwersalna dla Trust Info, Trust Overlay, Trust Tab, Trust Bar, Trust Mail, Trust Basket oraz Trust Engine.

Jak to zrobić?

Zaloguj się do swojego panelu, a następnie wybierz narzędzie, w którym stworzyłeś kampanię, np. Trust Overlay.

Na ekranie zobaczysz wszystkie kampanie, które do tej pory stworzyłeś w danym narzędziu. Wybierz tę, której statystyki chcesz zobaczyć i po prostu na nią kliknij.


Zobaczysz teraz szczegóły kampanii. Jej ustawienia, podgląd widoku i statystyki. Wybierz interesujący cię zakres danych, np. tydzień, 30 dni czy choćby okres czasu od początku uruchomienia kampanii.

Na wykresach zobaczysz przedstawiane w czasie rzeczywistym dane dotyczące wyświetleń, zaangażowania użytkowników, konwersji oraz Trust Effect. Jeśli Twoja kampania zbierała dane klientów, np. adres e-mail, poniżej zobaczysz listę osób, które uzupełniły formularz.

Dlaczego nie widzę statystyk Trust Effect?

Trust Effect to wskaźnik skuteczności kampanii, który określasz Ty sam podczas jej tworzenia. Jeśli nie widzisz statystyk Trust Effect może oznaczać to, że nie ustawiłeś żadnych wartości dla tego pomiaru, lub w danym okresie czasu żaden klient nie spełnił wskazanych przez Ciebie warunków. Dowiedz się więcej o Trust Effect.

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami