Do czego służy Tag Manager?

Tag Manager to funkcjonalność, która służy do zarządzania skryptami na stronie sklepu bezpośrednio z poziomu panelu Trustisto. W ten sposób możesz dodawać dowolne skrypty na stronę Twojego sklepu, które wykonają się gdy zostaną spełnione określone warunki - nie muszą być one związane z wdrożeniem i funkcjonalnościami Trustisto. Możesz wykorzystać Tam Managera także po to, by zintegrować inne narzędzia i wtyczki.                                           

Gdzie znaleźć Tag Manager?

W panelu głównym odnajdź Start, a następnie z wybierz zakładkę Pozostałe. W rozwijanym menu tej kategorii znajdziesz Tag Manager.Jak korzystać z Tag Managera?

Tag Manager pozwala zarówno tworzyć tagi, jak i porządkować je w folderach. Aby dodać nowy kod kliknij znak + w zakładce Tagi.Zobaczysz wówczas okno edycji tagu. Uzupełniając kolejne rubryki nazwij swój tag, przypisz go do wybranego folderu oraz ustaw priorytet. Ciemne pole Kod to miejsce, w które możesz wpisać nowy kod (czyli tag). 

Na dole ekranu znajduje się opcja Dodaj wywoływacz, która pozwoli Ci wybrać warunki aktywujące wprowadzony wyżej kod - te ustawienia działają tak jak każde inne wywoływacze w kreatorach naszych narzędzi, jak choćby Trust Overlay czy Trust Bar. 


Kliknij przycisk Zapisz.
Na koniec kliknij przycisk Publikuj. Gdy to zrobisz, zmiany w Tag managerze wejdą w życie. 

Czy to jest odpowiedź na twoje pytanie? Dziękujemy za opinię! Wystąpił problem podczas przesyłania opinii. Spróbuj ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami